Paramanya, oyuncularını 5 yeni karakter ile buluşturuyor!

Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Ağustos ayında yeni bir güncelleme ile oyuncularını çağırıyor.

Paramanya, Ağustos ayına güncelleme ile başlıyor. Oyuncularına birbirinden renkli etkinlikler sunarken ödüller de dağıtıyor. Ağustos Güncellemesi ile oyuna yeni başlayan ve yeni bir karakter kartı elde etmek isteyen oyuncular için özel bir etkinlik hazırlandı. Buna göre, 10 Ağustos’tan 14 Eylül’e kadar olan süre boyunca oyuncular, mağazadan kart paketi satın alarak ‘Etkinlik Kartı’ temalı kartları topladıklarında, 5 yeni karakterden, S+ Grace, S+ Düğün Pra Taşı, S+ Düğün Manora, S+ Şeytan Günahı ve S+ Başmelek Aslan kartlarından biriyle takas edebilecek. Etkinlik süresi içinde elde edilen kartlar için ayrıca etkinlik sonunda 300’er elmas da kazanılacak.

Ağustos Güncellemesi ile Zafer Zamanı

10 – 28 Ağustos tarihleri arasında Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu bitiren tüm oyuncular 5’li Premium Karakter Kart Paketi kazanabilecek. 28 Ağustos’ta etkinlik tekrar aktif olacak ve 14 Eylül’e kadar oyuncular tekrar ödül kazanma şansına sahip olacak.

Zaferler ile oyunu kazanma ödüllerinin yanında Oyun/Oyna Etkinliklerinin sayısı da artacak ve ödüller çoğalacak. Günde 1 kereden 10 kere oyun oynamaya kadar çıkan bu etkinliğin ödülleri ise şöyle;

3 Oyun/Oyna: 3’lü Premium Kart Paketi
5 Oyun/Oyna: 50,000 Altın
10 Oyun/Oyna: Efsanevi Küp

Haritada Gizli Altın Etkinliğinin tadını çıkarmak isteyen oyuncular da 10 Ağustos – 14 Eylül tarihleri arasında her Çarşamba saat 22.30’dan 00.30’a kadar Gizli Altın Etkinliğini bekleyecek.

Paramanya, Ağustos Güncellemesi ile tüm oyuncuları mutlu edecek ödülleri ve bonusları Dükkan’a da yansıtıyor.

Uzayın derinliklerinde yolculuğa çıkıp saklı ödülleri keşfetmek isteyen oyuncular ise 10 Ağustos’ta açılacak Uzay Seyahati’ni sabırsızlıkla bekliyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir