Paramanya’da Nisan ayının ilk güncellemesi yayınladı!

Türkiye’nin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Nisan ayındaki ilk güncellemesini yayınlayarak oyuncularında heyecan yarattı.

Paramanya, Nisan ayına bir güncelleme ile başladı. Ramazan ayına özel güncellemeyle oyuncularına birbirinden güzel etkinlikler sunarken ödüller de dağıtıyor. Nisan güncellemesiyle oyuna yeni başlayan ve yeni bir karakter kartı elde etmek isteyen oyuncular için özel bir etkinlik hazırlandı. Buna göre, 6 Nisan’dan 4 Mayıs’a kadar olan süre boyunca oyuncular, mağazadan kart paketi satın alarak ‘Etkinlik Kartı’ temalı kartları topladıklarında S+ Beyaz Simay ya da S+ Tatlı Seda kartlarından biriyle takas edebilecek. Etkinlik süresi içinde elde edilen kartlar için ayrıca etkinlik sonunda 300’er elmas da kazanılacak.

Ayrıca Ramazan ayına özel günlük giriş ödüllerini de kaçırmayın. Ramazan boyunca her Pazartesi ve Cuma günleri 15.00 – 17.00 saatleri arasında oyuna girip 1 kez oyun oynayanlara 50 Elmas ve Premium Kart Paketi verilecek.

Nisan Güncellemesi ile Zafer Zamanı

6-13 Nisan tarihleri arasında Sıralı Zafer, Üçlü Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu bitiren tüm oyuncular 5’li Premium Karakter Kart Paketi kazanabilecek. 13 Nisan’da etkinlik tekrar aktif olacak ve 20 Nisan’a kadar oyuncular tekrar ödül kazanma şansına sahip olacak.

Zaferler ile oyunu kazanma ödüllerinin yanında Oyun/Oyna Etkinliklerinin sayısı da artacak ve ödüller çoğalacak. Günde 1 kereden 10 kere oyun oynamaya kadar çıkan bu etkinliğin ödülleri ise şöyle;

3 Oyun/Oyna: 3’lü Premium Kart Paketi
5 Oyun/Oyna: 50,000 Altın
10 Oyun/Oyna: Efsanevi Küp

Haritada gizli Altın Etkinliğinin tadını çıkarmak isteyen oyuncular da 6 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında her Çarşamba ve Ramazan’a özel her Cumartesi saat 22.30’dan 00.30’a kadar Gizli Altın Etkinliğini bekleyecek.

Paramanya, Nisan Güncellemesi ile tüm oyuncuları mutlu edecek ödülleri ve bonusları Dükkan’a da yansıtıyor.

Uzayın derinliklerinde yolculuğa çıkıp saklı ödülleri keşfetmek isteyen oyuncular ise 6 Nisan’da aktif olan Uzay Seyahati’ni sabırsızlıkla bekliyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir