Winncom ve Cambium Networks, kablosuz bağlantı çözümlerine yönelik Türkiye’deki ortaklığını geliştiriyor

Dünya çapında bir eksiksiz ağ çözümleri distribütörü ve sağlayıcısı olan Winncom Technologies, Türkiye piyasası için Cambium Networks ile ortaklığını güçlendirdiğini duyurdu. Çeşitli piyasalar ve uygulamalar için eksiksiz çözümler sunan Winncom, geniş bantlı kablosuz ağ ürünlerinde benzersiz bir deneyime sahiptir. Winncom 2016 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır, ancak piyasa talebi nedeniyle işletme, hizmetlerinin yeterliliğini ve kapsamını artırmaya odaklanarak hızlı bir şekilde gelişmiştir. 2022 yılından itibaren Winncom Türkiye’deki yerel satışları ve teknik desteği artırmıştır. Türk müşteriler artık yerel olarak ve kendi dillerinde satış, destek ve mühendislik hizmetleri alabilecektir.

Winncom Technologies Türkiye Bölge Satış Yöneticisi Elwira Koszewska, “Cambium Networks çözümlerinin dağıtımını artırmaktan memnunuz. Türkiye bizim için oldukça önemli bir piyasadır ve olağanüstü kablosuz ve kablolu bağlantı çözümleri arayan çok çeşitli dikey piyasalar ortaya koymaktadır. Cambium Networks ve Winncom konaklama, eğitim, telekomünikasyon ve kamu sektörlerinde güçlü bir geçmişe sahiptir, bu da Türkiye’de başarılı bir ittifak oluşturmamızı sağlayacaktır. Cambium Networks firmasının bulut yönetimli sabit kablosuz geniş bantlı kurumsal kablosuz ağ ve anahtarlama önerilerini en uygun toplam mülkiyet maliyeti ile sunmaktan heyecan duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Cambium Networks binlerce otel organizasyonuna, topluluğa, şehre, hükümete, kamu hizmet kuruluşuna ve diğer işletmelere güvenilir ağ çözümleri sunmaktadır. Hepsi merkezi olarak cnMaestro™ yönetim sistemi aracılığıyla yönetilen iç ve dış ortamlarda kablosuz erişim ve multigigabit sabit kablosuz WAN teknolojileri, misafirler, personel, bakım ekipleri, IoT-bağlantılı cihazlar ve video gözetim kameraları için güvenli erişimi güçlendirir.

Cambium Networks Bölge Satış Yöneticisi Kristijan Fabina, “Winncom küresel bir distribütördür ve şirketimizi Türkiye ve Orta Doğu’da büyütürken ideal bir ortak olacaktır. Winncom ürünlerimize fazlasıyla aşinadır, Türkiye’deki yerel satış ve teknik görevlileri ile EMEA bölgesinde mevcuttur ve Cambium Networks çözümlerinin kullanımı ve entegrasyonu konusunda teknik uzmanlık ve olağanüstü bir destek sağlayacaklarından emin olabilirsiniz. Türkiye’deki geniş bantlı kurumsal kablosuz bağlantı ve güvenlik ortamında pek çok sorun mevcuttur ve müşteriler, güvenlikten ödün vermeden uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli çözümler elde etmek istemektedir. Winncom ile ortaklığımız sayesinde bu ihtiyaçları karşılayacağız.”

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir