Küresel operatörden Türkiye atağı: AloTurka

Dünya çapında 22 ülkede 16 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren taşınabilir sanal ağ operatörü Lyca Mobile, Türkiye’de ve Almanya’da kullanılabilecek paketler hazırladı. “AloTurka” ismi verilen paketler, kontrat gerektirmiyor ve Türkiye’deki roaming (dolaşım) problemini ortadan kaldırıyor.

Lyca Mobile, ön ödemeli SIM planları ile biliniyor. Uygun fiyatlı seçenekleri sebebiyle taşınabilir kullanıcıların tercih ettiği küresel operatör, Türkiye’de roaming (dolaşım) problemini ortadan kaldıran “AloTurka” paketlerini piyasaya sürdü. Kontrat gerektirmeyen AloTurka paketleri, hiçbir ek fiyat ödemeden telefon sınırını Almanya’da üzere Türkiye’de kullanım imkanı veriyor.

Tek SIM tek tarife

“Tek sim tek tarife! Hem Almanya hem Türkiye!” sloganıyla sunulan AloTurka paketleri, internet ve sınırsız Almanya görüşmelerinin yanı sıra Türkiye aramalarında kullanılabilecek ekstra dakikalar da içeriyor. Böylelikle Almanya-Türkiye yahut Türkiye-Almanya aramaları rahatlıkla yapılabiliyor. Türkiye paketlerinde dakikaların yanında internet kullanılabiliyor.

Gurbetçilere avantajlı paketler

Lyca Mobile’in AloTurka paketleri, Avrupa’da yaşayan gurbetçilere eşsiz fırsatlar sunuyor. Bilhassa bayram ve yaz tatili üzere vesilelerle Türkiye’ye gelen gurbetçiler Avrupa’da kullandıkları taşınabilir paketi Türkiye’de de avantajlı fiyatlarla kullanabiliyor. Bu sebeple Lyca Mobile AloTurka paketlerinin gurbetçilerin ortasında favori olması bekleniyor. AloTurka ile Türkiye’de ikinci bir SIM kart almaya gerek kalmıyor. Paketler, Avrupa Birliği (AB) B ülkelerinde hiçbir ek fiyat ödemeden kullanılabiliyor. Her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ile piyasaya sunulan AloTurka paketleri, bilhassa Almanya’da yaşayan Türk toplumu ortasında ilgiyle karşılanıyor.

Her gereksinime uygun AloTurka Almanya paketleri

Lyca Mobile’in AlaTurka paketlerinde üç farklı avantajlı seçenek sunuluyor. Paketler, Lyca web sitesinden ya da bayiliklerinden alınabiliyor. Kullanıcılar yalnızca SIM kart alarak, en uygun paketi seçebiliyor. Türkiye ve AB ülkelerinde kullanılabilen yeni AloTurka paketleri ortasında en avantajlı paketlerden biri olan AloTurka L Paketi, kullanıcılara Türkiye ve AB’de roaming kullanımının da dahil olmasının yanı sıra Türkiye ve AB taşınabilir sınırlara 150 dakika konuşma imkanı veriyor. Hem Almanya içi numaraları hem de Türkiye’deki sabit çizgileri sınırsız arama imkanı yanında, ek olarak 20 GB internet kullanımı da pakette bulunuyor. AloTurka L Paketi, 24.99 avroluk fiyatı ile piyasadaki en avantajlı paketlerin başında geliyor.

Ön ödemeli taşınabilir arama pazarında liderliğini koruyor

Lyca Mobile, 2006 yılından bu yana 22 ülkede 16 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. Dünya çapında her iki saniyede yeni bir müşterinin katıldığı operatör, milletlerarası ön ödemeli taşınabilir arama pazarında liderliğini koruyor. Dünyanın en büyük taşınabilir sanal ağ operatörü olan Lyca Mobile, geniş erişim ağı, müşteri hizmetlerine odaklanması ve yenilikçi iş stratejisi ile rakiplerinden öne çıkıyor. Avrupa nüfusuna öteki tüm operatörlerden daha fazla ulaşan Lyca Mobile; Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Makedonya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere, Tunus, Uganda, Güney Afrika, ABD ve Avustralya’da hizmet veriyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Popüler Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir